Spustili jsme nový eshop www.best-lekarna.cz


Kamenná lékárna pro zasílání objednávek je Lékárna Rovniny v Hlučíně na adrese Cihelní 295/42. Po téměř rok trvající přípravě jsme tak dokončili vývoj a spustili tedy elektronickou verzi zásilkového způsobu výdeje léků a potravních doplňků. Každá kamenná lékárna naší společnosti má navíc své vlastní webové stránky, kde nabízí individuální přístup pro zákazníky při asistenci ve výběru nejvhodnějšího zboží v oblasti volně prodejných léků a potravních doplňků.

Konzultační činnost provádíme také v oblasti léků předepsaných lékařem na recept či zdravotnickou pomůcku na poukaz. V pracovní době je trvale přítomen specialista v oboru veřejné lékárenství, který zodpoví Vaše otázky a patřičným přehledem a profesionálním přístupem. Hlavní výhodou nákupu přes náš eshop je možnost si vybrat v klidu z domova konkrétní lék či ostatní doplňkový sortiment. 

Při nákupu nad 1.500,-Kč máte dopravu na místo určení v Česku zcela zdarma. Využijte proto dopravních služeb smluvních přepravců PPL a DPD. Svou objednávku si můžete samozřejmě vybrat přímo v našich kamenných lékárnách