O nás

Společnost KRATEGUS spol. s r.o. byla založena v roce 1997 jako provozovatel lékáren na území České republiky.

Jako první jsme otevřeli lékárnu v Hlučíně. Dnes po 17 letech podnikání provozujeme 8 lékáren a vlastní e-shop s léky. Vždy jsme se snažili být pro naše pacienty a jejich rodinné příslušníky především důvěryhodným partnerem ve chvílích zdraví i nemoci. Z reakcí naprosté většiny z nich dnes vím, že se nám to podařilo a zatím daří a neskrývám z této skutečnosti radost. Vždyť právě důvěra je v dnešní době to, co se ze vztahů nejen přes táry lékáren vytrácí. Přitom právě důvěra vždy byla nezbytným předpokladem úspěchů jakékoli komunikace a spolupráce. Ve zdravotnictví to platilo a platí dvojnásob. Je přece všeobecně známo, že pacient se uzdravuje snáze a rychleji, pokud věří svému lékaři a farmaceutovi.

A právě důvěra, kterou ke společnosti Krategus a jejím zaměstnancům dlouhodobě projevují pacienti je impulsem, který nás motivuje k poskytování stále kvalitnějších služeb v lékárenské péči. Stejná důvěra nám umožňuje nadále rozšiřovat naše aktivity. Každý z členů odborného týmu společnosti Krategus je den co den připraven být nablízku našim pacientům při jejich rozhodování v nemoci, při jejich rozhodování o výběru vhodných léčivých přípravků, při konzultacích o jejich aktuálním i budoucím zdravotním stavu. Všichni se přitom snažíme spolupracovat s pacienty tak, aby kdokoli z nich mohl vždy říci: V lékárnách KRATEGUS mně vyhověli na 100 %, jsem opravdu spokojený.

S cílem zvýšit komfort a dostupnost našich služeb jsme pro pacienty zajistili přímou telefonní linku pro poradenství v oblasti léků a potravních doplňků 844 111 152 a email info@krategus.cz

Zaměstnáváme skutečné odborníky v oblasti léků a potravních doplňků. Všichni zaměstnanci společnosti KRATEGUS splňují veškerá odborná kritéria a specializační vzdělávání v oboru lékárenství. Všichni jsou vedeni a motivováni k celoživotnímu vzdělávání a stejně tak všichni plní svůj individuální plán rozvoje. Vedle odbornosti je samozřejmostí důraz, který u svých zaměstnanců klademe na jejich spolehlivost, cílevědomost a upřímnost při budování vztahů s pacienty. Studentům farmaceutických fakult nabízíme absolvování povinné, ale také dobrovolné praxe po 1., 3. a v průběhu 5. ročníku studia. Zkušenosti, které získají farmaceuti ve společnosti KRATEGUS se jim rozhodně vyplatí!

V oblasti rozvoje podnikání jsme schopni posoudit vhodnost místa vzniku nové lékárny a realizaci celého projektu. V případě zájmu o prodej stávající lékárny zajistíme diskrétní jednání s majitelem/y společnosti a představíme Vám nezávaznou nabídku. Máme bohaté zkušenosti při akvizicích či fúzích společností v České republice.