Kariéra

Naše společnost zaměstnává odborné zdravotnické pracovníky – lékárníky, farmaceutické asistenty. Dále zaměstnáváme sanitářky a administrativní pracovníky. Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance a podporujeme další vzdělávání zaměstnanců. Na pracovní pozici lékárník – asistent , podporujeme studium do řádného složení specializační zkoušky v oboru veřejné lékárenství ve smyslu zákona č. 95/2004Sb. o podmínkách získávání a uznávání odborné způsobilosti a specializované způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání lékaře, zubního lékaře a farmaceuta. U pracovní pozice farmaceutický asistent podporujeme celoživotní vzdělávání. Na každou odbornou pracovní pozici požadujeme kvalifikační předpoklady ve smyslu zákona č. 95/2004Sb. a zákona č. 378/2007Sb. , vynikající komunikační schopnosti, ochotu se celoživotně vzdělávat, morální bezúhonnost, potvrzení o zdravotním stavu.

Strukturovaný životopis zašlete na info@krategus.cz pro další informace nás neváhejte kontaktovat na tel: +420603458883 či prostřednictvím facebooku.

Nabídka pracovního místa: lékárník-asistent

Aktuálně hledáme pro náš kolektiv Lékárny u Hradeb v Hlučíně, Mírové náměstí 1, kolegu/kolegyni  na pracovní místo lékárníka-asistenta ( vhodné i pro absolventa). Služební byt k dispozici nad lékárnou. 5 týdnů dovolené, příspěvěk zaměstnavatele k penzijnímu připojištění ve výši 2.000,-Kč měsíčně. Lékárna připravuje individuálně připravovaná léčiva. Nástup možný dle dohody. V případě zájmu napište strukturovaný životopis  na email: uhradeb@lekarnauhradeb.cz a nebo info@krategus.cz případně zavolejte na tel: 595 044 190  – vedoucí lékárník PharmDr. Simona Petrušková