Kontakty
Kariéra
Krategus
Novinky
O nás
Úvod

/   úvod   mapa webu   /
Nacházíte se: Úvod / Novinky / Společnost KRATEGUS otevřela další provozovnu
Best lékárnaLékárna AvionLékárna u HradebLékárna MagnusLékárna RovinyZákaznická kartaVýhody Krategus
Zpět

Společnost KRATEGUS otevřela další provozovnu

[10.04.2013]
Již 6. v pořadí a to Lékárnu na Dolním náměstí v Opavě. Začátkem měsíce dubna 2013 otevřela společnost KRATEGUS svou již 6. provozovnu – Lékárnu Dolní náměstí v Opavě.

Lékárna se nachází v samotném historickém jádru města Opava přímo u zastávky městské hromadné dopravy „ Dolní náměstí“ vedle jídelny „ Dolňák“. Opavští spoluobčané a také další zákazníci z nejbližšího okolí to budou mít do Lékárny Dolní náměstí ještě blíže. Stačí aby nastoupili do dopravního prostředku a ten je zaveze přímo před naší lékárnu na Dolním náměstí.

 

Lékárna Dolní náměstí je postavena v moderním stylu a podle posledních evropských trendů ve veřejném lékárenství . Důraz klademe na přehledné vystavení kompletního lékárenského sortimentu podle jednotlivých kategorií a okruhů zájmů pacientů. Pro naše stálé zákazníky máme věrnostní program, který zajišťuje stálý přehled o užívaných lécích a zvyšuje se tak bezpečnost pro pacienta ( vždy garantujeme odborné poradenství či konzultaci pro telefonu) a na druhé straně tato věrnostní zákaznická karta zajišťuje výdej léků na recept, hrazených zdravotní pojišťovnou bez nutnosti zaplatit 30,-Kč regulační poplatek. Zákaznická karta je plná dalších výhod a tak navštivte naše stránky www.krategus.cz a neváhejte si zajistit tuto kartu pro každého člena Vaší rodiny či blízkých.


 


Mgr. Marek Hampel
Majitel a odborný zástupce
Autor: Mgr. Marek Hampel   |  Zdroj: www.krategus.cz
ZpětNahoruTisk
novinky   NOVINKYarchiv
[28.06.2013]
„ To tu ještě nebylo“ zvolala jedna paní poté, co si přečetla informaci a naší Velké letní akci : Slevový kupón do Jídelny na „ Dolňáku“ za každý vyzvednutý recept v lékárnách na Dolním náměstí a u Salvátora v Opavě.
[17.04.2013]
Dne 10.4.2013 oslavila Lékárna Avion již 10 let od svého otevření pro Vás, naše zákazníky. Za tuto dobu jsme dokázali obhájit naše poslání v Rýmařově a vybudovali jsme si velmi dobré renomé.
produkty   TOP PRODUKTYbest lékárna
Adresa
KRATEGUS spol. s r.o.
Slévárenská 406/17
Ostrava 709 73
Kontakty
M: +420 603 458 883
E: info@krategus.cz
W: www.krategus.cz
Ostatní info
Úvod   /    O nás   /    Novinky   /    Kariéra   /    Kontakty
Všechna práva vyhrazena Krategus s.r.o., 2012