Kontakty
Kariéra
Krategus
Novinky
O nás
Úvod

/   úvod   mapa webu   /
Nacházíte se: Úvod / KRATEGUS spol. s r.o.
Best lékárnaLékárna AvionLékárna u HradebLékárna MagnusLékárna RovinyZákaznická kartaVýhody Krategus
Zpět

KRATEGUS spol. s r.o.

Jsme ryze českou společností, která má hlavní předmět činnost provozování lékáren v Česku. Naším cílem je vždy spokojený zákazník a tomu podřizujeme veškeré své činnosti a snahy. Na počátku byla myšlenka o soukromém podnikání. O takovém soukromém podnikání, kde platí jednou dané a následně dodržené slovo. To je naše krédo od svého založení v roce 1997.

 

Jen tak jsme si získali důvěru našich zákazníků, kterou považujeme za hlavní kritérium hodnocení kvality našich služeb v oblasti provozování lékáren. K posilování našeho vztahu se zákazníky slouží zákaznická karta. Standart podnikání z pohledu dodržování účetních a daňových zákonů soustavně prověřuje nezávislý auditor, který ve svých každoročních zprávách doposud vždy konstatoval výrok: „ bez výhrad“. Od roku 1998 jsme členy občanského sdružení sdružení Grémium majitelů lékáren.
 

 Jen společně s dalšími majiteli lékáren můžeme obhajovat a prosazovat myšlenku nezávislého provozování lékáren ve vysoce konkurenčním prostředí lékárenského trhu v České republice. Jsme společnost, která systematicky rozvíjí své podnikatelské aktivity. V současné době vlastníme 8 lékáren na území Moravskoslezského kraje a provozujeme vlastní eshop. Z hlediska investiční strategie zastáváme postoupnou a dlouhodobou akviziční politiku na českém lékárenském trhu.Mgr. Marek Hampel
majitel společnosti
lékárník – specializovaná způsobilost v oboru

Spustili jsme nový eshop www.best-lekarna.cz

  10.04.2013 - Začátkem měsíce dubna 2013 spustila společnost KRATEGUS svůj vlastní eshop s kompletním sortimentem lékárenského zboží.
ZpětNahoruTisk
novinky   NOVINKYarchiv
[28.06.2013]
„ To tu ještě nebylo“ zvolala jedna paní poté, co si přečetla informaci a naší Velké letní akci : Slevový kupón do Jídelny na „ Dolňáku“ za každý vyzvednutý recept v lékárnách na Dolním náměstí a u Salvátora v Opavě.
[17.04.2013]
Dne 10.4.2013 oslavila Lékárna Avion již 10 let od svého otevření pro Vás, naše zákazníky. Za tuto dobu jsme dokázali obhájit naše poslání v Rýmařově a vybudovali jsme si velmi dobré renomé.
produkty   TOP PRODUKTYbest lékárna
Adresa
KRATEGUS spol. s r.o.
Slévárenská 406/17
Ostrava 709 73
Kontakty
M: +420 603 458 883
E: info@krategus.cz
W: www.krategus.cz
Ostatní info
Úvod   /    O nás   /    Novinky   /    Kariéra   /    Kontakty
Všechna práva vyhrazena Krategus s.r.o., 2012