Kontakty
Kariéra
Krategus
Novinky
O nás
Úvod

/   úvod   mapa webu   /
Nacházíte se: Úvod / Kariéra
Best lékárnaLékárna AvionLékárna u HradebLékárna MagnusLékárna RovinyZákaznická kartaVýhody Krategus
Zpět

Kariéra

Naše společnost zaměstnává odborné zdravotnické pracovníky – lékárníky, farmaceutické asistenty. Dále zaměstnáváme sanitářky a administrativní pracovníky. Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance a podporujeme další vzdělávání zaměstnanců. Na pracovní pozici lékárník – asistent , podporujeme studium do řádného složení specializační zkoušky v oboru veřejné lékárenství ve smyslu zákona č. 95/2004Sb. o podmínkách získávání a uznávání odborné způsobilosti a specializované způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání lékaře, zubního lékaře a farmaceuta. U pracovní pozice farmaceutický asistent podporujeme celoživotní vzdělávání. Na každou odbornou pracovní pozici požadujeme kvalifikační předpoklady ve smyslu zákona č. 95/2004Sb. a zákona č. 378/2007Sb. , vynikající komunikační schopnosti, ochotu se celoživotně vzdělávat, morální bezúhonnost, potvrzení o zdravotním stavu. Strukturovaný životopis zašlete na info@krategus.cz pro další informace nás neváhejte kontaktovat na tel: +420603458883 či prostřednictvím facebooku.

 

Nabídka pracovního místa:

Aktuálně hledáme pro náš kolektiv Lékárny u Hradeb v Hlučíně, Mírové náměstí 1, kolegu/kolegyni  na pracovní místo lékárníka-asistenta ( vhodné i pro absolventa). Služební byt k dispozici nad lékárnou. 5 týdnů dovolené, příspěvěk zaměstnavatele k penzijnímu připojištění ve výši 2.000,-Kč měsíčně. Lékárna připravuje individuálně připravovaná léčiva. Nástup možný dle dohody. V případě zájmu napište strukturovaný životopis  na email: uhradeb@lekarnauhradeb.cz a nebo info@krategus.cz případně zavolejte na tel: 595 044 190  - vedoucí lékárník PharmDr. Simona Petrušková 
ZpětNahoruTisk
novinky   NOVINKYarchiv
[28.06.2013]
„ To tu ještě nebylo“ zvolala jedna paní poté, co si přečetla informaci a naší Velké letní akci : Slevový kupón do Jídelny na „ Dolňáku“ za každý vyzvednutý recept v lékárnách na Dolním náměstí a u Salvátora v Opavě.
[17.04.2013]
Dne 10.4.2013 oslavila Lékárna Avion již 10 let od svého otevření pro Vás, naše zákazníky. Za tuto dobu jsme dokázali obhájit naše poslání v Rýmařově a vybudovali jsme si velmi dobré renomé.
produkty   TOP PRODUKTYbest lékárna
Adresa
KRATEGUS spol. s r.o.
Slévárenská 406/17
Ostrava 709 73
Kontakty
M: +420 603 458 883
E: info@krategus.cz
W: www.krategus.cz
Ostatní info
Úvod   /    O nás   /    Novinky   /    Kariéra   /    Kontakty
Všechna práva vyhrazena Krategus s.r.o., 2012