Kontakty
Kariéra
Krategus
Novinky
O nás
Úvod

/   úvod   mapa webu   /
Nacházíte se: Úvod / Novinky / Velká letní akce Lékáren Dolní náměstí a Salvátora
Best lékárnaLékárna AvionLékárna u HradebLékárna MagnusLékárna RovinyZákaznická kartaVýhody Krategus
Zpět

Velká letní akce Lékáren Dolní náměstí a Salvátora

[28.06.2013]
„ To tu ještě nebylo“ zvolala jedna paní poté, co si přečetla informaci a naší Velké letní akci : Slevový kupón do Jídelny na „ Dolňáku“ za každý vyzvednutý recept v lékárnách na Dolním náměstí a u Salvátora v Opavě.
Tuto akci společně připravili podnikatelé pan Tylšar a naše společnost KRATEGUS spol. s r.o. , která provozuje Lékárnu Dolní náměstí a Lékárnu u Salvátora v Opavě. Smyslem této akce je přiblížit služby v oblasti pohostinství či nákupu pečiva a nápojů co největšímu počtu zákazníků v Opavě. Z pohledu Lékárny Dolní náměstí se jedná o zvýšení dostupnosti lékárenských služeb co nejširšímu počtu pacientů, kteří takto získají možnost čerpat služby a poradenství v oblasti užívaných léků a potravních doplňků. To znamená, že zákazník navštíví Lékárnu Dolní náměstí s receptem, vyzvedne si předepsané léky a má tak možnost získat „ Slevový kupón“ v hodnotě 20,-Kč do samoobslužné jídelny na „ Dolňáku“ či prodejny Pekařství „ na Dolňáku“ . Naší filozofií je zdravotnická péče by měla být lidem dostupná. A to nejen místem , tedy aby nemuseli do lékáren chodit nebo dojíždět příliš daleko, ale i cenově. Většina pacientů je ráda, když jim zkušený lékárník poradí, který lék lze nahradit jiným, cenově dostupnějším. Právě pro tyto naše zákazníky jsme společně s panem Tylšarem připravili velkou letní akci a to po celou dobu letních prázdnin. Držíme se kréda Tomáše Bati, který odhalil tajemství podnikatelského úspěchu : „ úspěšný podnikatel má spokojené zákazníky, spokojené zaměstnance a jeho služby jsou dostupné co nejširšímu okruhu lidí“.


akce lékárna dolní náměstí opavaZdroj: www.krategus.cz
ZpětNahoruTisk
novinky   NOVINKYarchiv
[28.06.2013]
„ To tu ještě nebylo“ zvolala jedna paní poté, co si přečetla informaci a naší Velké letní akci : Slevový kupón do Jídelny na „ Dolňáku“ za každý vyzvednutý recept v lékárnách na Dolním náměstí a u Salvátora v Opavě.
[17.04.2013]
Dne 10.4.2013 oslavila Lékárna Avion již 10 let od svého otevření pro Vás, naše zákazníky. Za tuto dobu jsme dokázali obhájit naše poslání v Rýmařově a vybudovali jsme si velmi dobré renomé.
produkty   TOP PRODUKTYbest lékárna
Adresa
KRATEGUS spol. s r.o.
Slévárenská 406/17
Ostrava 709 73
Kontakty
M: +420 603 458 883
E: info@krategus.cz
W: www.krategus.cz
Ostatní info
Úvod   /    O nás   /    Novinky   /    Kariéra   /    Kontakty
Všechna práva vyhrazena Krategus s.r.o., 2012