Kontakty
Kariéra
Krategus
Novinky
O nás
Úvod

/   úvod   mapa webu   /
Nacházíte se: Úvod / Novinky / Lékárna Avion oslavuje 10 let existence v Rýmařově
Best lékárnaLékárna AvionLékárna u HradebLékárna MagnusLékárna RovinyZákaznická kartaVýhody Krategus
Zpět

Lékárna Avion oslavuje 10 let existence v Rýmařově

[17.04.2013]
Dne 10.4.2013 oslavila Lékárna Avion již 10 let od svého otevření pro Vás, naše zákazníky. Za tuto dobu jsme dokázali obhájit naše poslání v Rýmařově a vybudovali jsme si velmi dobré renomé.
Na zkvalitňování našich služeb neustále pracujeme. Pro naše stálé zákazníky jsme k 10. výročí připravili milé překvapení ve formě načtení mimořádného kreditu za věrnost v hodnotě 100 bodů na Vaši zákaznickou kartu k nákupu v min. hodnotě 100,- Kč či při vyzvednutí léků na lékařský recept. Tato speciální akce je časově omezena jen pro měsíc duben 2013.


10 let od otevření Lékárny Avion  pro veřejnost oslavujeme společně s Vámi. Ceníme si především Vaší věrnosti a důvěry, kterou nechceme ztratit a  proto jsme pro Vás, naše stálé zákazníky, připravili k tomuto výročí milé překvapení. Pro ty z Vás, kteří náší lékárnu Avion navštíví a provedou nákup v hodnotě min. hodnotě 100,-Kč, či si vyzvednou léky na recept od lékaře, tak Vám bude připočten na Vaše zákaznické konto kredit v hodnotě 100 bodů. Jen připomínáme, že takový kredit byste dosáhli jen nákupem v hodnotě 1.000,-Kč. Tato mimořádná nabídka je časově omezená jen pro měsíc duben tohoto roku, kdy slavíme  takto společně s Vámi 10. výročí otevření Lékárny Avion v Rýmařově. Na zkvalitňování našich služeb stále pracujeme a oceníme Vaše názory či připomínky. 


Mgr. Jaroslava Jurčová
vedoucí lékárník
Autor: Mgr. Marek Hampel - majitel společnosti  |  Zdroj: www.lekarna-avion.cz
ZpětNahoruTisk
novinky   NOVINKYarchiv
[28.06.2013]
„ To tu ještě nebylo“ zvolala jedna paní poté, co si přečetla informaci a naší Velké letní akci : Slevový kupón do Jídelny na „ Dolňáku“ za každý vyzvednutý recept v lékárnách na Dolním náměstí a u Salvátora v Opavě.
[17.04.2013]
Dne 10.4.2013 oslavila Lékárna Avion již 10 let od svého otevření pro Vás, naše zákazníky. Za tuto dobu jsme dokázali obhájit naše poslání v Rýmařově a vybudovali jsme si velmi dobré renomé.
produkty   TOP PRODUKTYbest lékárna
Adresa
KRATEGUS spol. s r.o.
Slévárenská 406/17
Ostrava 709 73
Kontakty
M: +420 603 458 883
E: info@krategus.cz
W: www.krategus.cz
Ostatní info
Úvod   /    O nás   /    Novinky   /    Kariéra   /    Kontakty
Všechna práva vyhrazena Krategus s.r.o., 2012