Kontakty
Kariéra
Krategus
Novinky
O nás
Úvod

/   úvod   mapa webu   /
Nacházíte se: Úvod / Best-Lékárna.cz
Best lékárnaLékárna AvionLékárna u HradebLékárna MagnusLékárna RovinyZákaznická kartaVýhody Krategus
Zpět

Best-Lékárna.cz

V naší internetové lékárně www.best-lekarna.cz nabízíme výběr zboží z pohodlí Vašeho domova a tým odborníků Vám při tomto výběru je vždy připraven maximálně pomoci. Služby odborného poradenství v oblasti výběru léků a potravních doplňků zajišťujeme podle posledních standardů lékárenské péče o zákazníky a v souladu s nejnovějšími poznatky vývoje v oboru. Naše služby jsou poskytovány odborníky se specializovanou způsobilostí v oboru veřejné lékárenství. Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím telefonu 844 111 152 , facebooku či emailem. Konzultační službu v oblasti užívání léků a doplňků stravy poskytujeme v pracovní dny od 7.30 - 18hod a v sobotu od 8 - 12hod.

 

Garantujeme Vám dodání vybraného zboží v originální kvalitě, podle standardů správné lékárenské praxe. www.best-lekarna.cz má povolení Státního ústavu pro kontrolu léčiv ( SÚKL) k zásilkovému výdeji léčiv a doplňků stravy. (zde http://www.sukl.cz/modules/apotheke/search.php ) si můžete tuto informaci ověřit.

 


Za tým www.best-lekarna.cz
PharmDr. Simona Petrušková
Specializovaně způsobilý odborník pro veřejné lékárenství

ZpětNahoruTisk
novinky   NOVINKYarchiv
[28.06.2013]
„ To tu ještě nebylo“ zvolala jedna paní poté, co si přečetla informaci a naší Velké letní akci : Slevový kupón do Jídelny na „ Dolňáku“ za každý vyzvednutý recept v lékárnách na Dolním náměstí a u Salvátora v Opavě.
[17.04.2013]
Dne 10.4.2013 oslavila Lékárna Avion již 10 let od svého otevření pro Vás, naše zákazníky. Za tuto dobu jsme dokázali obhájit naše poslání v Rýmařově a vybudovali jsme si velmi dobré renomé.
produkty   TOP PRODUKTYbest lékárna
Adresa
KRATEGUS spol. s r.o.
Slévárenská 406/17
Ostrava 709 73
Kontakty
M: +420 603 458 883
E: info@krategus.cz
W: www.krategus.cz
Ostatní info
Úvod   /    O nás   /    Novinky   /    Kariéra   /    Kontakty
Všechna práva vyhrazena Krategus s.r.o., 2012